Bukdangas Bukdangas Bukdangas
4
Laika ziņas
Pie mums šodien:
0° C
Facebook
Seko mums Facebook

Bukdangas

BUKDANGAS 2017

BUKDANGU KONKURSS!!! VINNĒ BRAUCIENU AR MOTORLAIVU USMAS EZERĀ!1.Noskaties video!2.Spied share! 3.Komentāros piemini tos cilvēkus ar kuriem kopā esi gatavs doties šajā piedzīvojumā un varbūt tieši tu šovasar varēsi izbaudīt braucienu ar 10-vietīgu motorlaivu pie mums Kempings "Bukdangas"!Vasara jau sākusies – Gaidām jūs ciemos!

Posted by Kempings "Bukdangas" on Trešdiena, 2017. gada 14. jūnijs

 

Mēs piedāvājam atpūtu kempingā BUKDANGAS pie Usmas ezera, nodrošinot plaša spektra pakalpojumus – sākot no daudzveidīgām aktīvās atpūtas iespējām gan uz ūdens, gan sauszemes, līdz pat ēdināšanas servisa nodrošināšanai un mūzikas apskaņošanai. Kempingā kopumā iespējams uzņemt līdz 800 personas, nodrošinot 80 gultasvietas, pārējiem visiem nakšņojot teltīs.

Piedāvājam iespēju nodarboties ar veikbordu, vindsērfingu, SUP, izbraukt ar ūdensslēpēm vai vizināties piepūšamajā kamerā. Mums ir viena no plašākajām smilšu pludmalēm Usmas ezerā, kā arī volejbola un basketbola laukumi. Mūsu piedāvajumā ir 6 airu laivas, ar kurām var aizirties uz kādu no daudzajām Usmas ezera saliņām. Tikai 10 min airējuma attālumā atrodas Latvijas lielākā sala – Viskūžu sala!  Arī maķšķerniekiem pie mums būs, ko darīt – piedāvājam doties makšķerēt Usmas ezerā.

Kempinga tuvumā atrodas interesanti apskates objekti, kā Moricsalas rezervāts, Usmas koka baznīca. Usmas apkārtni no augstuma varat vērot netalu esošajā ūdrukalna skatu tornī, bet aktīvākas atpūtas cienītājiem pieejams velo maršruts apkārt Usmas ezeram.